WARSZTATY

Zapraszamy serdecznie na nasze warsztaty i prosimy o szybkie rezerwacje - ilość miejsc ograniczona :)

MIXED MEDIA z DRYCHĄ
prowadząca: Karolina Stopyra (Drycha)
czas trwania: 3h; cena: 100 zł
zapisy: drycha@wp.eu

Uczestnik warsztatów pod czujnym okiem prowadzącej wykona projekt mixedmedia na bazie blejtramu ~20x30cm. W użyciu będą: różnego rodzaju mgiełki, tusze, farby (3d, crackle, akryle), różne rodzaje gesso itd. Będziemy chlapać, drzeć, gnieść, postarzać na różne sposoby. :) Stworzymy oryginalną, bogatą kompozycję. Temat pracy jest zależny od uczestnika - można przyjść ze zdjęciem, ulubionym cytatem itd.
Podczas zajęć zapewniamy materiały i akcesoria tj. papiery, media, nożyczki, dodatki, stemple 3rd Eye i.in.
Uczestnik przynosi ze sobą: fartuch, nagrzewnicę, ewentualnie zdjęcie.
Nagroda. Na zakończenie warsztatów Prowadząca wybierze najlepszą pracę wykonaną podczas zajęć, twórca pracy zostanie nagrodzony upominkiem zasponsorowanym przez sklepik Na-Strychu.WIRE-WRAPPING
prowadząca: Kornelia Kubinowska (Sunflower Art)
czas trwania: 4h; cena: 150 zł
zapisy: 2012craftshow@gmail.com

Wire-wrapping najprościej można określić jako oplatanie grubszego drutu cieńszym. Każda biżuteria jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a stworzenie dwóch takich samych egzemplarzy jest prawie niemożliwe, co sprawia, że technika ta jest jeszcze bardziej pożądana przez wiele kobiet. Najcieńsze druty mają zaledwie 0,2-0,3 mm średnicy, co nadaje biżuterii misterności i wyjątkowego charakteru.
Podczas zajęć uczestnicy stworzą unikatowe biżuteryjne twory poznając podstawy i różne tricki techniki wire-wrapping. Narzędzia oraz materiały są zapewnione, na koniec zajęć uczestnicy otrzymają gratis broszurę z tutorialem autorstwa Kornelii Kubinowskiej.HAFT SUTASZOWY
prowadząca: Aleksandra Bojakowska (Calista)
czas trwania: 3h; cena: 70 zł
zapisy: gacki.sa.super@gmail.com

Na warsztatach uczestniczki wykonają wisiorek/zawieszkę lub kolczyki według zaproponowanego wzorca. Materiały i narzędzia do wykonania pracy dostarcza prowadzący. Wykonana praca jest własnością uczestnika i wraz z igłą zostaje zabrana do domu. 
Zagadnienia omawiane na kursie:
Czym jest sutasz i haft sutaszowy, 3 słowa o sznurkach/tasiemkach sutaszowych - rodzaje, sposoby łączenie sznurków sutaszowych, dobór odpowiednich nici, mocowanie koralików różnego rodzaju, sposoby trzymania sznurka i ściegi w hafcie sutaszowym, jak wykonać estetyczna pracę, jak poradzić sobie z projektem dwustronnym.
Cena warsztatu zawiera: Uczestnicy otrzymają wszystkie potrzebne do wykonania biżuterii narzędzia i materiały oraz szczegółowe instrukcje krok po kroku jak ją stworzyć. W trakcie warsztatów odpowiem również na wszystkie pytania dotyczące techniki i pomogę w rozwiązania kłopotów z haftem sutaszowym. Osoby znające technikę i próbujące już w niej swoich sił będą miały okazje się podszkolić i upewnić w kwestiach technicznych, osoby początkujące uzyskają wiedzę niezbędną do tworzenia własnych prac sutaszowych. 
Warto przynieść okulary na zajęcia jeżeli ktoś nosi, oraz chęci  do pracy i dobry humor.
Nagroda. Po warsztacie dla osoby której uda się wykonać najdokładniejszą prace zostanie wręczona nagroda, pozostali uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody pocieszenia. Nagrody będą materiałami do pracy w technice, sponsorem nagród jest sklep Decorscrap'KWIATEK DO KOŻUCHA' czyli broszki filcowane na sucho

prowadząca: Agnieszka Sieńkowska (Makowe Pole)
czas trwania: 3h; cena: 110 zł
zapisy: 2012craftshow@gmail.com


Kwiatek do kożucha? Nie pasuje? Zależy jaki kwiatek! Zapraszam na zajęcia podczas których z kolorowej wełny czesankowej, przy pomocy specjalnych igieł stworzymy przestrzenne kwiatowe broszki, doskonałe do wpinania w jesienne i zimowe płaszcze, dżinsowe kurtki, swetry i szale. Coś na jesień i zimę, coś optymistycznego na poprawę nastroju, coś specjalnego na świąteczny prezent.

Cena warsztatu zawiera: zestaw kilku kolorów czesanki (ok.30 g ), dwie igły do filcowania- cienką i grubą, dwa zapięcia broszkowe oraz gąbki-maty (niewykorzystane rzeczy uczestnicy zabierają ze sobą).
Nagroda. Spośród osób biorących udział w warsztacie wylosuję jedną - otrzyma ona dodatkowy zestaw czesanki i pakiet papierów marki Makowe Pole. Wszystkie osoby otrzymają 10 % rabatu na zakupy papierów w sklepie makowepole.eu, do wykorzystania także na stoisku Makowego Pola na Craftshow.  
ODLICZANIE DO ŚWIĄT - ALBUMY "GRUDNIOWNIKI"
prowadzące: Anna Wach oraz Anna-Maria Wolniak
czas trwania: 3h; cena: 99 zł
zapisy: ilowescrap.shop@gmail.com

Podczas spotkania uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać podstawy kompozycji, techniki pracy z mediami (gesso, ecolina) oraz stworzyć bazę grudniownika do dalszego uzupełniania dzień po dniu w oczekiwaniu na święta.
Cena warsztatu zawiera: materiały niezbędne do wykonania grudniownika (papiery do scrapbookingu, dodatki) oraz dostęp do narzędzi (dziurkacze, stemple, tusze, farby...)
Nagroda. Każdy uczestnik otrzyma zestaw podarunkowy ufundowany przez ILS a pod koniec warsztatów wylosujemy jedną osobę, która otrzyma bon o wartości 50 zł do realizacji podczas Craftshow lub w sklepiku ILS na allegro.2 komentarze:

  1. a czy można tu dopisać w jakich godzinach które warsztaty? bo jak bym chciał iść na więcej niż jeden to dobrze by było wiedzieć czy się nie pokrywają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Harmonogram pojawił się już na blogu :) Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń