KONKURSY

BOŻONARODZENIOWA KARTKA
partonat nad konkursem obejmuje sklep Scrapek

Zachęcamy do stworzenia Bożonarodzeniowego Karnetu. Pełna dowolność w kwestii użytych materiałów i zastosowanych technik. Jury w składzie ekipy sklepu Scrapek wraz z organizatorami wybiorą najpiękniejszą pracę, która zostanie nagrodzona.
Wszystkie prace złożone w konkursie zostaną przekazane na cel charytatywny.
Prosimy o składanie konkursowych prac bezpośrednio osobie przy wejściu.


ŚWIĄTECZNE BILECIKI
patronat nad konkursem obejmuje the MiNi art

Podczas imprezy będziemy tworzyć z materiałów udostępnionych przez sponsorów bileciki do prezentów na Boże Narodzenie. Pod koniec Craftshow wyłonimy najlepsze prace, które nagrodzimy upominkami oraz rabatami na zakupy w sklepach.

1HOUR SCRAP
Świetna zabawa z możliwością wygrania scrapowych upominków.
Tworzymy 5 ekip po 4 osoby w każdej. Siadamy do stanowisk pracy, ogarniamy wszystko wzrokiem i... czas start! Każdy z uczestników ma po 15 minut na jeden scrap, czyli w sumie macie zaledwie godzinę czasu na stworzenie 4 arcydzieł! To nie będzie łatwe, ale kto powiedział, że wyzwanie polega na łatwości zadania :)
Zapisy do 3 drużyn prosimy o zgłaszanie mailowe w tytule wpisując: 1hour scrap na adres craftshow2012@gmail.com
Dwie pozostałe stworzymy spontanicznie podczas imprezy.

DZIECI DZIECIOM
Samodzielnie lub z pomocą rodziców będziecie mogli wyżyć się artystycznie tworząc prace dla Waszego kolegi, któremu chcemy pomóc i tym samym dedykujemy tę imprezę.
Dla najlepszej pracy przygotowaliśmy nagrodę ale pamiętając, że nie ma przegranych każde dziecko biorące udział w konkursie otrzyma upominek :) Sponsorem nagród jest sklep Świat Artysty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz