CRAFTSHOW

Co byś powiedział, co byś powiedziała na spotkanie w pewnym magicznym mieście, dwudziestego dnia jesiennego miesiąca, w pewnym niesamowicie klimatycznym miejscu, w towarzystwie wielu wspaniałych osób, których serce niejednokrotnie rozdarte jest między pasję - miłość do form artystycznych a inne sprawy? Hmmm... w takim razie widzimy się 20.10.2012 w akademickim Klubie Arka, w centrum Krakowa. 

Start imprezy 9:00, finał 17:00.Wspólnie z naszymi Wystawcami i Warsztatowcami zapraszamy na tegoroczną imprezę Craftshow. Poza chlapaniem farbami, zabawą mediami, tworzeniem czegoś z niczego, darciem papierów, pozyskiwaniem nowych umiejętności oferujemy wspaniałą zabawę, możliwość dokonania na miejscu trafionych zakupów, najlepsze towarzystwo, najciekawsze zabawy i konkursy oraz  głodnym (nie tylko wrażeń) oferujemy najpyszniejsze muffinki prosto z krakowskiego Kazimierza!

Zapraszamy do zapoznania się z planem naszej imprezy, ofertą warsztatów, listą wystawców i zajęciami "open".

Hasło przewodnie imprezy, to: twórczo się wyżywamy i Marcinkowi pomagamy. Mówi się: ziarno do ziarnka... i my chcemy pokazać, że umiemy dobrze się bawić a przy tym pomagać. Zebrane na konkurs kartki bożonarodzeniowe zostaną przekazane rodzicom małego Marcinka i zlicytowane na aukcjach charytatywnych aby przybliżyć Marcinkowi zabiegi konieczne do wyzdrowienia. Zachęcamy także dzieciaki wraz z rodzicami do tworzenia prac dla samego Marcinka. Wywołajmy tonę uśmiechu na jego kochanej buźce. Niech ten szkrab wie, że są na świecie ludzie, którzy mocno mu dopingują :)
O Marcinku przeczytacie TUTAJ.

3 komentarze:

  1. nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnych godzin trwania imprezy, widzę, że warsztaty od 9:30-17 - czy to się pokrywa z godzinami craftshow? :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu, Craftshow zaczyna się o 9 i kończy o 17 :)

    OdpowiedzUsuń
  3. no teraz już widzę, ale informacja została dopisana po moim komentarzu :-)

    OdpowiedzUsuń