ATRAKCJE

Podczas Craftshow będzie możliwość skorzystania z tzw. "zajęć open". Nasze specjalistki z różnych dziedzin będą do Waszej dyspozycji przekazując Wam swoją wiedzę, udzielając odpowiedzi na Wasze pytania a także instruując Was do stworzenia prostych prac pod ich okiem.

Karolina Stopyra (Drycha) zaprasza do stolika, gdzie będzie można poznać bliżej technikę stemplowania korzystając ze stempli 3rd Eye.

Przez cały czas trwania imprezy zapraszamy do stoiska Fiskarsa, któremu patronuje sklep Świat Artysty.  Będziecie mogli zobaczyć wiele narzędzi, które w swojej ofercie posiada Fiskars i samodzielnie zapoznać się z ich możliwościami tworząc wspaniałe prace na miejscu.

Ponadto w trakcie imprezy oferujemy stoliczki integracyjne - wyposażone w kleje, nożyczki oraz produkty naszych wspaniałych sponsorów. Mamy nadzieję, że atmosfera zainspiruje Was do stworzenia ciekawych prac w miłym gronie.

Dzieciakom, które przyjdą ze swoimi mamusiami, tatusiami proponujemy świetną zabawę w strefie dziecięcej. Dla naszych milusińskich mamy fartuszki i wszelkie instrumenty plastyczne. Z ich pomocą będzie można stworzyć prace konkursowe lub zrealizować zupełnie własne pomysły :) Sponsorem dziecięcego zakątka jest sklep Świat Artysty.

Już wkrótce odkryjemy tajemnicę pozostałych stoliczków :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz