10/05/2012

Haft sutaszowy - warsztatSerdecznie zapraszamy na warsztaty:

tematyka: HAFT SUTASZOWYNa warsztatach uczestniczki wykonają wisiorek/zawieszkę lub kolczyki według zaproponowanego wzorca. Materiały i narzędzia do wykonania pracy dostarcza prowadzący. Wykonana praca jest własnością uczestnika i wraz z igłą zostaje zabrana do domu. 
Zagadnienia omawiane na kursie:
Czym jest sutasz i haft sutaszowy, 3 słowa o sznurkach/tasiemkach sutaszowych - rodzaje, sposoby łączenie sznurków sutaszowych, dobór odpowiednich nici, mocowanie koralików różnego rodzaju, sposoby trzymania sznurka i ściegi w hafcie sutaszowym, jak wykonać estetyczna pracę, jak poradzić sobie z projektem dwustronnym.


Uczestnicy otrzymają wszystkie potrzebne do wykonania biżuterii narzędzia i materiały oraz szczegółowe instrukcje krok po kroku jak ją stworzyć. W trakcie warsztatów odpowiem również na wszystkie pytania dotyczące techniki i pomogę w rozwiązania kłopotów z haftem sutaszowym. Osoby znające technikę i próbujące już w niej swoich sił będą miały okazje się podszkolić i upewnić w kwestiach technicznych, osoby początkujące uzyskają wiedzę niezbędną do tworzenia własnych prac sutaszowych. 
Warto przynieść okulary na zajęcia jeżeli ktoś nosi, oraz chęci  do pracy i dobry humor.

Po warsztacie dla osoby której uda się wykonać najdokładniejszą prace zostanie wręczona nagroda, pozostali uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody pocieszenia. Nagrody będą materiałami do pracy w technice, sponsorem nagród jest sklep Decorscrap
Ilość miejsc ograniczona! 
Zapraszamy do zapisywania. Kto pierwszy ten leszy.


prowadząca: Aleksandra Bojakowska (Calista)
czas trwania: 3h; 
cena: 70 zł

2 komentarze:

  1. Warsztat bardzo ciekawy tylko mam pytanie bo wciaz nie ma godzin kiedy, oktorej godzinie odbywaja sie warsztaty. Na jeden juz mam oko.

    OdpowiedzUsuń